Náboženstvo

Vyučovanie náboženstva

Vyučovanie náboženstva prebieha na základných školách v našom meste. Deti je potrebné prihlásiť na vyučovanie ešte pred letnými prázdninami. Na vyučovaní náboženstva deti rastú nielen v poznávaní, ale aj v osobnej raste viery v Spasiteľa Ježiša Krista. Venujeme sa týmto oblastiam:
– vierouke
– mravouke – etike
– Biblickým históriám
– kresťanskej histórii

Vyučujeme na týchto základných školách (podľa ulíc): Letná, Jarná, Tajovského, Mládeže, Dostojevského, Francisciho, Komenského, Vagonárska, súkromná škola Rovná.

Vyučovanie zabezpečujeme aj na niektorých stredných školách: Gymnázium Tatarku, Gymnázium Kukučínova, Stredná priemyselná škola.

Keby bol záujem o vyučovanie na škole, ktorá nie je v zozname, prosím dajte to vedieť na farský úrad 052 789 58 72, alebo ma môžete kontaktovať na telefóne 0903 602 902 alebo mailom findra (zavináč) sem (bodka) sk

Ukážka vyučovaných škôl a časov v niektorých školských rokoch

2016/2017:

2015/2016

2014/2015:

deň začiatok koniec miesto ročníky
streda 13:00 13:45 Dostojevského a Mládeže 3.-4.
streda 14:00 14:45 Dostojevského a Mládeže 5.-.7. PR-SX
štvrtok 13:00 13:45 Dostojevského a Mládeže 1.-2.
štvrtok 14:00 14:45 Dostojevského a Mládeže 8.-9. Biling
pondelok 11:55 12:40 Vagonárska 1.stupeň
streda 7:10 7:50 Vagonárska 2.stupeň
utorok 12:40 13:25 Tajovského 1.stupeň
utorok 13:45 14:30 Tajovského 2.stupeň
streda 13:00 13:45 Komenského 1.stupeň
streda 13:55 14:40 Komenského 2.stupeň
utorok 12:35 13:20 Letná 1.stupeň
piatok 13:25 14:10 Letná 2.stupeň
pondelok 11:55 12:40 Francisciho 1.roč
pondelok 12:45 13:30 Francisciho 1.stupeň
pondelok 13:35 14:15 Francisciho 2.stupeň
utorok 10:55 11:40 Jarná 5.ročník
utorok 12:45 13:30 Jarná 3.-4.ročník
streda 10:00 10:45 Jarná 8.ročník
streda 11:50 12:35 Jarná 1.ročník
streda 12:45 13:30 Jarná 5.,8.,9.roč
pondelok 12:40 14:15 Kukučínova PR-SX, 1.-2.
utorok 7:50 8:35 Tatarku 1.-2. gym
piatok 7:00 7:45 Mnoheľova 1.-2. SPŠ
štvrtok 12:20 13:05 Rovná 1.stupeň

V školskom roku 2013/2014 sme začali vyučovanie aj na stredných školách.
2013/2014:

deň začiatok koniec miesto ročníky
pondelok 12:35 13:20 ZŠ Vagonárska I.stupeň
pondelok 13:30 14:15 Gymnázium Kukučínova PR – 1.C
utorok 12:40 13:25 ZŠ Tajovského I.stupeň
utorok 13:45 14:30 ZŠ Tajovského II.stupeň
streda 7:05 7:45 ZŠ Vagonárska II.stupeň
streda 12:40 13:25 ZŠ Jarná I.stupeň
streda 14:00 14:45 ZŠ Jarná II.stupeň
streda 13:00 13:45 ZŠ Dostojevského a   Mládeže 1.a 2.ročník
streda 14:00 14:45 ZŠ Dostojevského a   Mládeže 5.-7.ročník
streda 13:00 13:45 ZŠ Komenského I.stupeň
streda 13:55 14:40 ZŠ Komenského II.stupeň
štvrtok 7:05 7:50 Stredná priemyselná   škola 1.ročník
štvrtok 13:00 13:45 ZŠ Dostojevského a   Mládeže 3.a 4.ročník
štvrtok 14:00 14:45 ZŠ Dostojevského a   Mládeže 8.ročník-1.bil
piatok 7:50 8:35 Gymnázium D. Tatarku 1.ročník
piatok 12:00 12:45 ZŠ Francisciho 1.ročník
piatok 12:50 13:25 ZŠ Francisciho 2.-4.ročník
piatok 13:45 14:25 ZŠ Francisciho II.stupeň
piatok 12:35 13:20 ZŠ Letná I.stupeň
piatok 13:25 14:10 ZŠ Letná II.stupeň

2012/2013:

škola stupeň deň čas
Komenského I. streda 13:00
Komenského II. streda 13:55
Tajovského I. utorok 12:40
Tajovského II. utorok 14:00
Vagonárska I. štvrtok 12:35
Vagonárska II. pondelok 13:25
Dostojevského 3.-4. roč. streda 13:00
Dostojevského 5.-7. roč. streda 14:00
Dostojevského 1.-2. roč. štvrtok 13:00
Dostojevského 8.-9. roč.+gym. štvrtok 14:00
Jarná 1.-3. roč. streda 12:40
Jarná 6.-7. roč. streda 13:45
Jarná 8.-9. roč.+gym. streda 14:30
Letná 1. 3. 4. 7.roč. utorok 12:40
Francisciho 4. roč. štvrtok 12:00
Francisciho 1.-2. roč. štvrtok 12:50
Francisciho 5.-6. roč. štvrtok 13:45

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

MD VD ECAV

Je možné sa prihlásiť na Misijné dni VD ECAV. Viac informácií na webe dištriktu.

Nová nahrávka SB

Bola pridaná nová nahrávka kázne z nedele 23.6.2019. Vypočuť si ju môžete aj tu. Viac nahrávok na záložke Služby Božie / Audio nahrávky.

Nové číslo ZL

Bolo pridané na stránku Zborový list ďalšie číslo 07-08/2019